1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6

Poskytované druhy masáží

Vždy se naším masáž přizpůsobit každému na míru. Někdo má zájem si jen odpočinout u jemné masáže, někdo chce intensivnější sportovní masáž, nebo zdravotní, která mu pomůže především po zdravotní stránce. Všechny tyto možnosti Vám mile rád dopřeji. Přes to, bych zde uvedl druhy masáží, z kterých většinou vycházím:

Relaxační masáže

Relaxační masáž vychází z klasické sportovní masáže. Na rozdíl od ní je ale jemnější, pomalejší a doplněná o příjemné hmaty, které navodí pocit klidu a hluboké relaxace. Při této masáži byste si měli především odpočinout, odreagovat se od každodenních povinností a měla by Vám být maximálně příjemná. Často se mi stává, že klientky u ní usínají, což samozřejmě není na škodu, ba naopak, je to důkaz toho, že masáž je skutečně příjemná.

Masér do domu 

Sportovní masáže

V rámci sportovních masáží Vám mohu nabídnout dva druhy masáží. Jednak klasickou sportovní masáž, jak ji jistě každý z Vás zná. Tato masáž Vám především pomůže k urychlení regenerace po sportovním výkonu, či jiné fyzické činnosti a uvolní unavené svalstvo. Dalším druhem je speciální technika masáže tkz. deep tissue massage, neboli hloubková masáž. Hodí se především pro ty, kteří mají rádi intensivní masáže a očekávají velké uvolnění svalstva, šlach, fascií, atd.

Zdravotní masáže

Jako zdravotní masér Vám rád samozřejmě poskytnu i správnou zdravotní masáž. Tyto masáže mají velice pozitivní vliv především po fyzické stránce. V rámci zdravotní masáže Vám mohu nabídnout tři druhy technik a to klasickou zdravotní masáž, terapeutickou masáž a hloubkovou masáž deep tissue massage. Každá masáž se hodí na jiný druh problému. Rád Vám poradím s vhodným výběrem před samotnou masáží. Pomocí těchto technik se dá velmi účinně a rychle například uvolnit ztuhlé až chronicky ztuhlé svalstvo, uvolnit podkoží, odstranit bolavé spoušťové body ve svalech, podpořit správné družení těla, odstranit bolesti zad, šíje, či jiných partií a mnoho dalšího...

Myofasciální technika podle Bowena

Bowenova technika je způsob, jak probudit v těle regenerační a hojivé procesy. Na rozdíl od klasických masáží, kde působíme větším tlakem na svaly a tím je uvolňujeme, se zde používá speciální Bowenův hmat, díky kterému aktivujeme vhodné procesy ve svalech a dalších tkání. Následkem toho se svalstvo uvolní a dostane do přirozené rovnováhy. Tato technika se osvědčila při bolestech hlavy, šíje, zad, při růstových bolestech u dětí, stresu, přepracování, ale i při špatném držení těla, či při dýchacích obtížích, jako je astma, alergie apod.

S výběrem vhodné masáže Vám rád poradím na uvedeném kontaktu, případně před samotnou masáží.